Videozprávy ze dne 27/6 (37)
Téma: Loučení s 9. B, slavnostní vyřazení
Komentují: žáci třídy IX. B
Videozprávy ze dne 20/6 (36)
Téma: Loučení s 9. A
Komentují: žáci třídy IX. A + třídní učitelka Mgr. J. Horčičková
Speciál o činnosti ekologického (meteorologického kroužku)
Komentují: A. Neckářová + L. Vodičková (VII.) + M. Filip (VI.)
BRUMLOVINY ze dne 13/6 (35)
Téma: Brumloviny
Komentují: redakce Brumlovin
Ekologický speciál 2
Videozprávy ze dne 6/6 (34)
Téma: eTwinning, projekty, vurtuální třída
Komentují: L. Kaplanová + K. Mejtská (VIII. A)
Speciál z vystoupení malých hasičů ze dne 17. 5. 2008
Sestřih oslav 110. výročí založení školy v Třemošnici
Videozprávy ze dne 30/5 (33)
Téma: Oslavy 110 let založení školy (2. část)
Komentují: J. Bolechová + T. Stárková (VIII. B)
Videozprávy ze dne 23/5 (32)
Téma: Oslavy 110 let založení školy (1. část)
Komentují: A. Vyhnalová + I. Kučerová (IX. B)
Videospeciál ze dne 23/5
Téma: Školní akademie
Komentují: K. Janovská + J. Němec (V.)
Videozprávy ze dne 16/5 (31)
Téma: Premiera pohádky Strašidelný mlýn, fotbal
Komentují: E. Alvarezová + K. Malá (IX. A)
Videozprávy ze dne 9/5 (30)
Téma: Kovolis Hedvikov, ZUŠ - tanec, zdravověda, fotbal
Komentují: L. Šimůnková + K. Zahradníková (VII.)
Videozprávy ze dne 2/5 (29)
Téma: Fotbal, volejbal, Šermíři, Modeláři
Komentuje: Kristýna Malá (IX. A)
Speciál: dravci ve škole
Videozprávy ze dne 25/4 (28)
Téma: Sázení stromů, Den Země, Memento, Zelená třída 2008, Mytí oken
Komentuje: Honza Hrdina (IX. B) + I. Kučerová (IX. B), K. Mejtská (VIII. A)
Videozprávy ze dne 18/4 (27)
Téma: Čtvrťáci u starosty, Vernisáž výstavy Jarní tanec, Fotbal
Komentují: E. Alvarezová a K. Malá (IX. A)
Videozprávy ze dne 11/4 (26)
Téma: Příprava výstavy Jarní tanec, Družina, Modeláři
Komentuje: K. Mejtská (VIII. A)
Jarní videozprávy ze dne 4/4 (25)
Téma: Jarní úklid, Hodnocení tříd, Logo školy
Moderovaly: I. Kučerová a A. Vyhnalová (IX. B)
Jarní videozprávy ze dne 31/3 (24)
Téma: Chování ve třídě, Jarní setkání v tělocvičně
Moderovali: B. Juliš a M. Mlejnek (VI.)
Velikonoční videozprávy ze dne 21/3 (23)
Téma: Karneval, Velikonoce, Aerobic
Moderovali: K. Janovská, E. Novotná a J. Němec (V.)
Březnové videozprávy ze dne 14/3 (22)
Téma: Lyžák v Janských Lázních
Moderovaly: Z. Dvořáková, L. Šimůnková, K. Zahradníková (VII.)
Únorové videozprávy ze dne 29/2 (21)
Téma: Pasování na čtenáře, tělocvik v V. ročníku
Moderovaly: K. Janovská a E. Novotná (V.)
Únorové videozprávy ze dne 25/2 (20)
Téma: Školní družina
Moderovali: L. Stará a L. Bém (IV.)
Únorové videozprávy ze dne 8/2 (19)
Téma: Meteostanice na střeše školy, zájmové kroužky (1)
Moderovaly: J. Bolechová a T. Stárková (VIII. B)
Únorové videozprávy ze dne 1/2 (18)
Téma: Zlatý potok a mosty, zápis do 1. třídy
Moderovaly: I. Cemperová, K. Mejtská a M. Lebdušková (VIII. A)
Lednové videozprávy: BRUMLOVINY ze dne 25/1 (17)
Téma: Anketa, Pozdní sezóna, zápis do 1. třídy
Moderovali: S. Schwab, J. Choma (IX. A)
Lednové videozprávy ze dne 18/1 (16)
Téma: Vaření, schránka důvěry, školka ve škole
Moderovaly: Z. Dvořáková, L. Šimůnková, K. Zahradníková (VII.)
Lednové videozprávy ze dne 11/1 (15)
Téma: Meteorologická exkurze, Zlaté ruce Třemošnice
Moderovaly: E. Alvarezová, V. Deverová (IX. A)
Vánoční videozprávy z 21. 12. 2007 (14)
Vánoční videozprávy připravila třída 5. ročníku, kamera J. Hájek, IX. A a M. Mlejnek, VI.
Moderují: E. Novotná + J. Němec + K. Janovská
Mikulášské videozprávy ze 7. 12. 2007 (13)
Mikulášské videozprávy připravila třída 4. ročníku, kamera J. Hájek, IX. A
Moderují: L. Stará + L. Bém
Videozprávy z 30. 11. 2007 (12)
Videozprávy připravily třídy praktické školy (Mgr. R. Čermáková, Z. Němec)
Moderují: žáci praktické školy
Videozprávy z 23. 11. 2007 (11)
Zimní videozprávy připravila třída VIII. A
Reportáž o Třemošnici I
Moderují: K. Mejtská + Š. Doan
Zimní videozprávy z 16. 11. 2007 (10)
Připravila třída IX. A, kamera J. Hájek, IX. A
Zdravověda—resuscitace
Moderují: E. Alvarezová + V. Deverová
Brumloviny z 9. 11. 2007 (9)
První videobrumloviny připravila redakce Brumlovin, IX. A
Moderují: J. Choma + S. Schwab
Videozprávy z 2. 11. 2007 (8)
Videozprávy připravila třída VIII. A
E—Twinning
Moderují: I. Cemperová + K. Mejtská
První ekologický speciál z 19. 10. 2007 (7)
Souhrn ekologických aktivit naší školy přináší
Moderuje: Ája Vyhnalová
Sběrové videozprávy ze 12. 10. 2007 (6)
Sběrové (podzimní) videozprávy připravila třída VI. ročníku
Moderují: K. Hájková + M. Filip
Videozprávy z 5. 10. 2007 (5)
Videozprávy připravila třída VI. ročníku
Sportovní areál v Třemošnici
Moderují: M. Mlejnek + G. Svobodová
Videozprávy z 27. 9. 2007 (4)
Videozprávy připravila třída IX. B
Procházka školou II
Moderují: O. Tichý + D. Petrus
Videozprávy z 21. 9. 2007 (3)
Videozprávy připravila třída IX. B
Procházka školou I
Moderují: L. Nesládková + L. Novotná
Videozprávy z 14. 9. 2007 (2) - bohužel ztracené!!!
Druhé školní videozprávy připravila třída IX. B
Moderují: I. Kučerová + J. Hrdina
První videozprávy z 7. 9. 2007 (1)
První videozprávy vymyslela a připravila třída IX. B
Moderují: A. Vyhnalová + M. Světinská
|